| kitty_8041 a întrebat:

Buna mie mi place de cel mai bun prieten al fostului meu iubit. i am spus asta iar el nu a reactionat adica nu glumeste sau sa faca misto.cand ma vede zambeste ciudat si se uita la mine la fel de ciudat iar cand vorbim se comporta normal. s a interesat o data de la prietena mea cea mai buna daca vreau sa ma impac cu prietenul lui, apoi a intrebat cine va fi urmatorul dandu si seama ca el.nu vrea sa isi tradeze prietenul cu toate ca este o prietenie din aceea doar pe hartie dar nu stiu daca ma place totusi... e diferenta doar de doi ani intre noi. ce ziceti?

1 răspuns:
| eugem35 a răspuns:

Pai nu vrea sa strice prietenia cu bunul amic asa ca asteapta si tu si vezi ce face sau spune-i ca il vrei si ca il; placi si sari pe el