| olimpia_2275 a întrebat:

M-am certat cu fostul meu prieten rau de tot nici nu mai vorbim, i-am sters numarul si nu mai vreau sa aud de el, desi eu am ramas prietena cu cel mai bun prieten al lui si imi zice ca intreaba de mine mereu. dar problema e ca mi-a zis daca vreau sa stau cu el si nu imi vine sa cred cel mai bun prieten al lui sa-mi zica una ca asta mai ales ca stie ca l-am iubit mult...sa fie pus de el deoarece el mi-a zis ca o sa ma urmaresca chiar daca nu mai suntem impreuna...eu nu o sa stau cu prietenul lui pentru ca nu-mi place de el si nu ma atrage ca baiat doar ca un prieten, dar nu inteleg de ce mi-a zis daca vreau sa fiu cu el ca pana acum un timp vroia sa ma impac cu fostul meu iubit. sper sa aflu intr-o buna zi raspunsul la intrebare.

4 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Asta nu e prieten deja, asa oameni trebuie legati si aruncati intr-o padure noaptea, ca sa nu mai faca eroism de asa natura. Insa tu vezi care e treaba cu prietenul tau, poate mai exista sanse sa fiti impreuna. Nici intr-un caz sa nu fii cu prietenul cela, care mereu iti spunea sa te desparti de el, sau cu altcineva in timpul apropiat, asta ar insemna ca nu l-ai iubit eloc pe ex-boyfriend, oricum tu trebuie sa te linistesti, si timpul va arata totul

| yoooo1990 a răspuns:

Mda, s-ar putea sa il fi pus fostul tau prieten. O data ce ei sunt prieteni foarte buni, ar trebui sa te astepti de la asta. Oricum, la un moment dat o sa te lasa in pace dea binelea.Aici m-am referit la faza cu "urmaritul". pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia vezi tu, nu cumva prietenul, prietenului tau isi bate joc de voi? ia discuta cu prietenul tau despre asta si vezi? nu cumva s-au inteles sa-ti joace o farsa sa vada daca il vei insela? vorbiti deschis despre temerile voastre, ca daca umblati cu ascunzisuri relatia e moarta din start.

| yoyo_7560 a răspuns:

Scuze ca ii zic asta lu idiotu de jos straight face
dar cum puii mei sa il insele pe ala daca ea nu mai este cu el
gandeste tipule straight face...
iar
tu
ai grija ca sunt uni baieti care nhA. sunt prosti de fapt toti sunt,... nu sta la mana lor ca nu-i bine... iar tu faci foarte bine ca nu stai lana preietenul fostului prieten al tau happy.
plus de asta daca el vrea sa fiti din nou impreuna. sa nu mai fistraight face. pentru ca mi se intamplase si mie straight face
si a doua oara nu merita e mai rau straight face
si poate isi bate joc de tine straight face.
asa ca sa nu mai fi ca el inca odatawinking