| mymi00 a întrebat:

Ati iubit vreodata cu adevarat (prietenul/prietena), iar el/ea sa va tradeze?

9 răspunsuri:
| didu48 a răspuns:

Da, din pacate sau din fericire, in sensul ca mi-am dat seama cum sunt persoanele alea cu adevarat (persoanele, plural, pentru ca mi s-a intamplat de 2 ori). Prima data iubitul meu de 2 ani jumatate s-a "iubit" cu cea mai buna prietena a mea...nu, nu doresc sa i se intample nimanui asta. A doua oara baiatul la care tineam cu adevarat m-a dezamagit de muuuuuulte ori, si nu, nu am incetat sa tin la el. Chestia buna din toate astea e ca inveti cum sunt persoanele cu adevarat, inveti in cine sa ai incredere si cat sa daruiesti celor din jurul tau, pentru ca daca le dai totul, cand pleaca, ramai fara nimic... Asa ca (virgula laughing ) capul sus si mai departe, ca deh, asta e doar un capitol minuscul dn viata ta, si nimeni care te-a facut sa suferi nu merita nimic din partea ta. :*

| BeAmazing a răspuns:

Bun venit in realitate!

Data viitoare fi mai atenta cui ii dai toata iubirea ta!

| Latinmoon a răspuns:

Am tinut foarte mult odata la o amica dar se pare ca nu era ceea ce parea era 2 facewinking.
Asa ca trebuie sa-ti alegi prietenii cu grija!

| Zenit313 a răspuns:

Nu.

| Keith a răspuns:

Da am avut o relatie acum 4 ani cu un baiat,am avut o luna de relatie dar ajunsesem intr-un fel sa tin la el, dar nu m-a inselat baiatul si mi-a spus in fata ca s-a intors fosta lui iubita din strainatate cu care a stat un an, si in fine s-au impacat, dar nu a fost nesimtit si mi-a spus adevarul, intre timp eu mi-am gasit pe altcineva cu care am o relatie frumoasa iar cu fostul am ramas amici.

| diiiiiana4cka a răspuns:

Nu pot zice ca am iubit.Omul doar odata in viata iubeste.Pot spune ca a fost o mare pasiune intre noi, iar el m-a tradat.Am suferit destul, dar pe urma mi-am luat inima-n dinti! Si am incercat sa-l uit! M-am gindit ca nu ma merita!

| Zuzabaaa a răspuns:

Da si ma tradat si nu am mai stat cu el logic.Credema au fost niste momente oribile pana l-am uitat

| AlexaSexoasa a răspuns:

Nu. sunt prea buna barbati nu ma inseala, eu iiinsel:d

| RaulMezdrea a răspuns:

Da eu am avut pe mine ma tradat dar trebuie sa iti iei viata si sa mergi inainte sa faci soping sa te duci la sala si sa vezi cum agati fete