| AmaliaApetri a întrebat:

Ne-am cunoscut la un majorat la o prietena comuna, imi arata ca-i place de mine, persoanele din jur imi "atrageau" atentia ca lui ii place de mine, dar au trecut vreo 3 saptamani de atunci si el, nimic. In acest timp am pus acele cunostinte comune sa-l intrebe pe ocolite cate ceva in legatura cu ce-a fost in seara aceea si de cine i-ar placea.
Tot ce-au aflat a fost ca ii place de o fata frumoasa cu care a avut contact vizual, cand a venit vorba de mine ( eu sunt roscata si lui nu i plac fetele cu aceasta culoare la par), a zis ca a fost o exceptie.
In dimineata de dupa majorat, la plecare, elk a vrut sa faca poze cu mine...cateva zile mai tarziu mi-a postat pe pagina una din acele poze cu noi.
De vorbit pe chat, sau altceva...nimic.
Am incercat zilele astea sa vorbesc eu, dar dadea raspunsuri scurte, cred ca chiar seci...dar era destul de politicos.

Mie imi place tare de el, e intr-adevar mai mic c-un an decat mine, dar pentru mine nu conteaza asta.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatului i-ai placut acum 3 saptamani, doar stii cum se intampla la cate o petrecere...Acum i-a trecut si pentru el nu mai esti interesanta. Asadar, ia-ti gandul de la el.

| madalinamadu a răspuns:

Din ce spui tu pare ca ii esti simpatica, dar nu poti fi sigura pana nu il intrebi.Deci intreaba-l directi si o sa afli singura raspunsul.Succes! happy

| cristyscl a răspuns:

Baiatu' din cate imi dau seama nu te place poate doar te simpatizeaza si ce a fost in seara de majorat a fost poate pentru ca era si el luat de flama tongue

| AlexDNK a răspuns:

Posibil sa fi aflat ceva despre tine ce nu i-a placut... de l-a schimbat.Dar asta nu e batuta in cuie acum nu stiu ce varsta aveti voi... sa imi dau seama gandirea dar daca raspunde sec pe chat poate era cineva langa el gen o fata careia vrea vrea sa ii arate ca nu are pe altcineva.mai multe pareri nu pot sa imi dau doar din atata informatie.

| Flostar2010 a răspuns:

Uite trebuie sa intelegi ca sunt si baieti timizi si cateodata trebuie sa faci tu primul pas sa ii zici ca il placi si daca o sa te placa si eu o sa iti spuna atuncea.