| anonim_4396 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep :d.Deci sa vasp prietenei mele ii placea de un baiat de cativa ani si ea sa cuplat cu un prieten de alui si a facut un pariu ca no so dizvirgineze au batut palma ea nu simtea nimic pentru el. A aflat despre pariu si baiatu de care ei ii placea si cu ala cu care era au vb despre ea, sau desp baiatu de care ei ii placea a luat-o cu vrajeala sa se duca la el sal penseze si sau sarutat si au ajuns in fata usi si o forta sa intre in casa da nu vroia pana la urma a bagat-o in ksa si a incercat so dezbrace da nu a reusit pana la urma a skpat atuncida el i-a zis ei ca daja e cu el si numai are cf pe mess seara a pus-o sa jure p fracsu ca o sa vn la el aksa ea ca proasta sa jurat si s-a dus la el aksa a incerkt sal evite da deja numai avea cf si aaja sa intamp dupa cand a iejit affr si prieteni lui aflase, fost ei prieten ii ceruse bani p pariu asa ca ea era disperata plangea, eu impreuna cu alti eram aksa la un baiat si venise acolo si nea sp ce sa intampl si am sp ca o ajutam cu toti pana la urma i-a dat bani in caateva saptamana. ea acum regreta cea facut si ii vn sa planga cand vede ce fel se poarta cu gagik lui si de ea acum face misto najpa e ca au aceeasi prieteni. nu stiu ce sa mai fac s-o ajut sa numai sufere atata ca ma doare si pe mine sad alta poveste...Si cand a crezut ca a dat peste un baiat care o iubeste, el deja avea prietena de 2 ani si ea nu stiu. si ea deja era curioasa dc o suan d 2 ori pe zi daca sp ko iubeste si nu stiu si se intel odata la 2-3 zile daca nu mai mult. intr-o zii gagik aluia aflase de la una ca prietena mea e cu gagiusu si a mai vnt cu ink 2 fte si gagiksa i-a dat o palma si prietena mea ea dat aleia si una din elea 2 fte o caloaica i-a dat si ea si dupa au inceput so bata si la un momentdat gagikasa aluia ii sp prietenei mele sal sune pe ala sa se intal cu el si cand a vnt ala au inceput sa cert.si gagiusu a luat-o si a bagat-o in masina pe aia cu care avea 2 ani si la peste ceva timp o suna p prietena mea si o intreb u ai dat in nevastamia ea ssp ca ea fript o palma si el ia inchis. Ei ii pare rau ca a pus suflet pentru unu care avrut doar so f**a si mise rupe sufletu cand vad ko doar fazele astea 2 ce sa ma mai fac cu ea ca e trista mai mereu... voi ce sp cum s-o ajut?

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Mai mult n-am inteles, wow ce-i cu scrisu ala. stiu ca te-ai grabit da mai puteai sa-l citesti ca sa-l corectezi. Nu stiu ce ai putea sa faci cu prietena ta, sa nu o mai lasi sa se bage in prostii din astea, si cati ani are de a pus suflet la un retard, o sa ii treaca, ce ai putea sa faci ii sa o tii departe de prostiile astea si poate cu timpu o sa isi gaseasca pe cineva care chiar sa tina la ea., multi baieti vor doar sex trebuie sa aiba grija, sa fie mai inteligenta dupa toate ce i s-or intamplat, sa invete nu sa suferewinking tongue.

3 răspunsuri:
| Twist a răspuns:

Nu prea ai ce face,doar sa fi langa ea in momentele astea! Vorbeste cu ea,chiar si despre toate astea,ajut'o sa se descrce, las'o sa planga, e mai bine! Si spune-i ca exista si o parte ''buna'' sa zic asa.Pt ca de acum va fi mai prudenta in alegrea unui baiat, si ca trebuie sa petreaca ceva timp cu el, sa il cunaoasca si apoi sa treaca si la celalt pas...pana la urma lucrurile astea se intampla, se intampla sa avem necazuri si sa fim raniti si prostiti dar asta ne maturizeaza! fi atenta la ea si nu o lasa sa se arunce in bratele unui ''nou venit'' pentru ca acum e foarte vulnerabila si orice semmn de afectiune o sa i se pare de 10 ori mai mare! si mai spune-i ca ttrecutul e trecut si ca vitorul si prezentu conteaza cel mai mult doar ca trebuie sa invete din greselile trecutului si sa nu fie trista pentru ca nu stii ce se poate intampla maine si e mai bine sa zambesti acum pentru orice lucru marunt pentru ca viitorul nu e garantat!

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Sa mor daca am inteles ceva din ce ai scris.frate mai treceti dracul si pe la scoala no mai ardeti atata pe net ca va prostit de tot, nici sa scrieti nu mai stiti.hai, un daca si un cu sau ca sa mai merge dar nici cum ai scris tu de nu intelegi nimic. data viitoare spune-i prietenei tale sa vina ea pe site-ul asta si sasi scrie ea insusi povestea ei.te-as sfatui so inveti sa nu mai fie asa proasta si sa nu se mai bage in,, jocuri" de astea stupide sau mai bine zis bolnave.nu cred ca aveti mai mult de 12 ani, nici tu nici ea.cei frate cu aerele astea de femei mature deja cu gagic...pana la 14-15 nu mai puteti sa asteptati? daca de acu incepeti cu de astea la 17 o sa ajungeti pe centura sau ultimele pitipoance din liceu de or sa stea toti baietii la coada la baie.mai lasati-ma cu povestile astea de,, dragoste" si no mai ardeti pe acasa tv la telenovele ca si alea va influenteaza rau de tot.de asta societatea romana e PRAF si de aia 40% din romani sunt analfabeti sau nu stiu cat da 4x7.da chiar,gandeste-te tu,nu trebuie sa rasp, e pentru tine testul, cat face 4x7? asa repede daca poti sati raspunzi tie, ar trebui sa stii macar atat daca ai timp sa stai numa pe net si sa scrii romane de dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baaaaaaiii. :o
Nu inteleg nimic!
te rog laughing scrie corect, pentru ca abia descifrez straight face.