| Me_4137 a întrebat:

INTREBARE PT FETE! daca var placea de un baiat...si daca acel baiat nu ar fi avut prietena pana acum ar fi un PLUS sau un MINUS? var mai interesa baiatu?

4 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

De ce m-ar deranja asta? Nu conteaza atat de mult daca a mai avut prietena, important e felul lui de a fi si cum se comporta cu mine. happy

| LadyNaty a răspuns:

Waawstraight faceAr fi un mare plus. Daca mai te si iubestee.In general baietii nu uita prima iubire, ai avea un avantaj fiind prima iubitahappy

| Ionela_6633 a răspuns:

Pai ar fi un minus pentru mine... daca nu a amai avut prietena inseamna ca nu stie ce trebuie sa faca si nici cum sa se comporte cu o iubita!

| love_6120 a răspuns:

Sincer pentru mine nu ar insemna un minus dar nici un plus. De exemplu eu sunt prima prietena a iubitului meu.chiar daca el are 18 ani si eu ma simt foarte bine stiind ca sunt prima lui prietena, prima lui iubirebatting eyelashes. Acum nu stiu pentru celelalte fete.
Si in plus daca unei fete ii place de tine indiferent daca ai avut sau nu prietena pana acum nu ar trebui sa conteze pentru ea.
Parerea mea! :*big grin