| KySyB3B3 a întrebat:

Intrebarea mea e legata de prietenie:
Deci cunosc 1 fata de 10ani.si cateodata imi vine sa ii zic totullove struck, pentru ca ma intelege, Dar mie mi-a placut d un baiat si ea ma incuraja sa fiu cu el, ii povesteam tot, el se da la toate fetele, odata nu am iejit cu ei si a iejit ea si mi se parea ca ei ii placea d el da nu am vrut sa imi dau cu parere, in schimb baiatu care imi placea avea un prt mai frum si prt mea ma bagath cu el si mi-a zis ca ei il place p ala.nu stiu daca sa o mai consider prt, noi am jurat ca nu o sa facem asta, sa ne placa de fosti gagii sau ...eu mai aveam putin si ma bagam cu el de asta zic fost gagiu pentru ca mi-a cerut prt, dar iubitu meu e mult mai frum, ce ziceti am renuntat la cea mai buna prt pentru ea, se merita? Fosta prt zicea:O sa vezi ca o sa te tradeaze, e periculoasa!:-s,. ajai? Un sfat plzz

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Ma nu e bine sa-ti pui bazele intr-o prietena. Cand ti-e lumea mai draga te va trada. Fetele sunt in general parsive si invidioase chiar daca aparent poti baga mana in foc ca iti e prietena loiala. Eu am patit`o. Ma rog ai grija! Bafta!