| luizalove a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep. Dar ideea e ca am cunoscut un baiat, si mi-a placut foarte mult de el, dupa care am ajuns sa fim impreuna.el e genu de baiat de cartier care nu a iubit nicio fata si nu s-a comportat cu niciuna frumos,in schimb mie imi vorbea frumos si chestii d-astea. dupa cateva saptamani ma insala cu alta pentru o noapte,asta pentru ca eu nu am vrut sa ma culc cu el,ca inca nu sunt pregatita sa-mi incep viata sexuala,si el mi-a zis ca ma asteapta,dar ca nu poate sta cu o fata prea mult timp fara sa faca asta.dup ce s-a culcat cu aia a venit la mine si mi-a zis ca ii pare rau,sa ne impacam,sa incerc sa-l inteleg si pe el,ca e baiat. sincer, mi-a demonstrat ca tine la mine, dar nu stiu daca sa ma mai impac cu el sau nu.astept pareri.dau funda!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţine la tine dar el şi-o trage cu alta. Ce logică ai şi tu. Normal că tipul nu ţine la tine. Stă cu tine doar pentru sex, ceea ce ţi-a şi spus. După ce o să primească ce vrea de la tine, te va părăsi cu zâmbetul pe buze.

Deci, dacă eşti fată deşteaptă (even If I don't think you are) nu te împăca cu el.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu cum te-a convins el ca tine la tine, dar este adevarat ca a fost sincer: el isi doreste o fata pentru a face sex. Daca accepti e bine (pentru el), daca nu, va pescui in alta parte, dar va mai incerca si pe la tine.

| Dariusuu a răspuns:

Te vede ca pe un obiect sexual şi atât!

Deschide-ţi ochii.

Răspuns utilizator avertizat
| mateicoca a răspuns:

Sunt 2 variante: Ori ti-a dat mura-n gura ca nu tine la tine, si ar trebui sa te desparti de el de tot ori e obsedat de sex si atunci ar trebui sa iti incepi viata sexuala daca il iubesti cu adevarat. Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mateicoca):

"trebui sa iti incepi viata sexuala daca il iubesti cu adevarat. Bafta!" Trebuie să fi un om de nimic să spui aşa ceva. Dacă are 13-14 ani?

| Movebitch a răspuns:

Ancient ti-a dat un raspuns foarte bun. Lasa-l esti doar de unica folosinta pentru el. Wtf ( il intelegi ca e baiat? )... So what...