| xPitic a întrebat:

happyBuna!sigh Nici nu vorbesc cu el fata-n fata si sunt deja indragostita.De fiecare data cand nu am ceva de facut si inchid ochii, ii vad chipul si superbii ochilove struck! Si el ma place, dar e o mica mare problema, timiditatea asta idioata nu ne lasa in pace. El nu are curaj sa-mi zica nimic, decat ma priveste in ochi...eu nici atat, mai timidasigh

Nu e o intrebare, am vrut doar sa spun cuiva ce simt. Daca cineva va vrea sa-mi dea un sfat:* ii multumesc!

Răspuns Câştigător
| NuDauFunda a răspuns:

Pai cati ani aveti? Daca nu aveti curaj sa va vorbiti fata-n fata, atunci incearca o comunicare prin alte medii, cum ar fi messengerul, biletelele sau prin intermediul unor colegi.
Dar iti sugerez sa-ti iei inima in dinti si sa ii vorbesti direct, sigur nu vei regreta. Esti la varsta la care iubirea e pura si inocenta, incearca usor usor sa te apropi de el, el va face la fel, veti deveni mai familiari si veti capata si un pic de curaj. Succes happy

5 răspunsuri:
| xPitic explică:

Mdap,ar mai fi fost ceva de spus dar asa s.a trimis.Imi cer scuze pentru eroarebig grin

| Kissy123 a răspuns:

Hey! pai trebuie sa fi sigura ca te place si nu are prietena de ex. colega d ebancalaughing bine acum serios
poate ...ar trebui a vezi cateva semne doar ei sunt partea inferioara noi partea superioara ce naiba?!

| SoaDFanVali a răspuns:

Fa tu primul pashappy. Pentru ca daca nu-l face nimeni nu cred ca o sa stea niciunu 100 ani dupa celalalthappy.Si in plus poate o sa fie frumos pentru tine.Asa ca nu ai ce pierde.Succes