| Scriiitoare a întrebat:

Buna:* niciodata nu m-am gandit cum o sa arate prima si ultima mea iubite, dar de curand am fost suprinzator intrebata. Eram foarte timida si am bolborisit niste tampenii de genu "sotu' meu va fi frumos... ca fat frumos" si tot felul de prostii. Voi cum va imaginati alesul?

Răspuns Câştigător
| Sabrina25 a răspuns:

Brunet, Saten, Ochi caprui sau albastri, stii chestia e ca nu poti sti niciodata degeaba ne facem planuri. Aproximativ toate visam la un blond cu ochi albastri cand colo ne vedem cu un brunet ca ochi negri, depinde important e caracterulhappy sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| DeeaMarry a răspuns:

Vreau sa fie ca actualul prietenhappy.
Dragut, cu mult bun simt, sa aiba mereu grija de mine, sa ma respecte, sa fie romantic, tandru, sa aiba simtul umorului, sa fie sincer, sa imi inspire incredere, sa fie matur, sa ma iubeasca mult, mult si sa nu mai existe nicio alta fata pentru el happy.