| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! V-ati gandit vreodata ca...lumea din jurul vostru nu este asa cum v-o imaginati prima oara?

Răspuns Câştigător
| AlMaDi a răspuns:

Sa imi dau cu parerea despre ceva ce nu am vazut, simtit?
Da, suntem ipocriti, noi ca oameni, si mai sunt si femeie, combinatie fatala.
Acum eu ma insel in fiecare zi despre cum este viata si oameni din ea, dar nu e nimic nou, nu am de unde stii toata viata si toti oameni.
Sunt destul de naiba, oricat demult ma deranjeaza sau nu asta pe mine.
Pentru prima daca cand am facut cunostinta cu viata si oameni a fost prin intermediul cartilor, acum cred ca esti si tu constienta ca ele nu definesc cel mai bine viata.
Iar cu privire la lumea din jurul meu, faptele au dovedit ca eu sunt cea care se inseala cu privire la caracterul lor, si am fost dezamagita.
Cineva spunea ca este vina ta, cand oameni ajung sa te dezamageasca, deoarece tu nu ai putut sa iti dai seama ce fel de oameni sunt...5 minute, am fost de acord cu el, dupa mi-am zis "e prost", poate si din orgoliu am spus asta, nu imi place sa recunosc ca am gresit, dar daca eu am simtit ca el este intr-un anumit fel, atunci asa este, in acel moment asa a fost, ca viitorul mi-a aratat o noua fata a sa, nu insemna ca eu l-am conturat intr-un mod eronat, doar mai existau si alte culori.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, dar o descoperi treptat...

| SilentRain a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, conteazã de perceptia fiecaruia ce inseamna realitatea

| gabriielaaa a răspuns:

Nu trebuie să ma gândesc la asta nimeni nu i după cum vezi tu depinde de unde privești si cum privești. Fiecare om ascunde o poveste si ce vezi tu în trecere e doar 5%.