| andreeasweetlove a întrebat:

noaptea trecuta am visat un baiat... pe care nu l-am mai vazut niciodata si cu toate astea il placeam atat de mult straight face Si acum cand ma gandesc mi se furnica pielea pe mine si simt ca il plac si nu stiu de ce straight face

Sa fie un semn?

Răspuns Câştigător
| reihiuke a răspuns:

Nu. Dar e ceva frumos. Banuiesc ca visul a fost foarte viu si colorat si intens. Am avut si eu cateva de genul acesta. Parca par mai reale decat viata reala. Totul e foarte intens. Si e ca o drama/viata pe care o traiesti, cu tot ce inseamna sentimente, gandire, etc. Unele au fost atat de emotionante ca mi-au dat lacrimile cand m-am trezit big grin

Ideea e ca daca a fost intens, mintea nu face diferenta dintre realitate si vis. Si atunci simti ca si cand s-a intamplat in realitate.

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este un semn ca timpul trece, si ca ocazia trecuta e ocazie pierduta.

| lexzor a răspuns:

Nu, doar simti nevoia sa fie cineva care te iubeste langa tine. Bafta :*

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sa-ti intalnesti cat mai curand baiatul din vis! Bafta!

| SunnyDay88 a răspuns:

Da e un semn ca esti atrasa fizic de el si nimic mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| Apocaliptic a răspuns:

Ai un iubit?
Daca da, inseamna ca nu prea iti lace cum arata/te-ai plictisit un piculet de el/ e ceva in neregula cu el.hee hee
Daca nu, inseamna ca o sa apara un baiat in viata ta si o sa ai o viata frumoasa cu el atata timp cat "nu-i dai cu sutu".

| andreeasweetlove explică (pentru Apocaliptic):

Nu, nu am dar iri am dezamagit un baiat refuznd un buchet de flori si dupa asta parea asa de... posomorat si profund dzamagit

| Apocaliptic a răspuns (pentru andreeasweetlove):

Nu ai putut sa-i dai o sansa?
Sa nu exagerati nici unu, dar o sansa, sa vezi cum ar fi daca ai fi cu el, ar fi meritat(parerea mea).
Sa-i spui de la inceput ca nu stii daca vrei sa fii cu el, dar totusi sa mergeti intr-un loc sa vorbiti.
E chiar atat de urat/de prost/de fitos incat nu i-ai acceptat darul? Sau ai vrut sa fii oarecum politicoasa si el a luat-o in serios?
S-au poti sa-i spui ca nu esti inca pregatita sa ai o relatie cu el... dar puteti fi prieteni si iar iti dai seama cum este si te gandesti daca ti-ar place sa fii cu el sau nu.

| andreeasweetlove explică (pentru Apocaliptic):

Pai el e prea ciudat, totul a venit de la un pariu cu o prietena de-a mea ca nu are el curaj sa mi le-a suca si el a luat-o in serios si ii zisesem de la ineput ca nu le primesc

| beautifullie a răspuns:

Semn... nu inteleg de ce credeti in vise

| Giuney a răspuns:

Mai exista chimiaia aia intre voi:d

| 3mil a răspuns:

Exact asta am visat si eu acum vreo saptamana dar bine n-am visat un baiat, am visat o fata happy tot nu stiu ce inseamna

| Andrei_adam_1997 a răspuns:

Anseamna ca al vei intalni an vitorul apropiat si veti avea o relatie apropiata