| Petru_7202 a întrebat:

nu am avut inca un contact sexual fara prezervativ, si am vazut la farmacie prezervative din tesut animal cica, si am intrebat de ce is asa de scumpe? Farmacista mi-a zis ca permit schimbul de caldura, poti folosi o gama larga de lubrifiante si nu au reactii alergice.Intrebarea mea este :Vaginul este mai cald decat restul corpului, ca parca se simte niste caldura?

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floornu noi femeile suntem d gheata(glumeam)
normal la fel ca si baietii! j voi sunteti mai calzi in act decat d obicei...

| St3fU a răspuns:

Normalraised eyebrows

| Rooby a răspuns:

Daa