| DenisSa_6267 a întrebat:

nu am cont asa ca il folosesc pe al verisoarei mele.Am o mare pb. o sa dau examen la mate si nu stiu mai nimic din materie.am inceput pregatirea si deja ma descurc mult mai bine.pana acum am facut 4 h. si lucrez ff mult si acasa. multe teste, multe exercitii.credeti ca am sanse sa iau nota mare la examen?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca vezi ca incepi sa intelegi si totul incepe sa capete inteles pentru tine, esti pe drumul cel bun.Continua sa faci multe exercitii, ajuta mult si mergi la examen sigura pe tine, o sa-l treci zbarnaind!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da ai.

| NickiMinaj a răspuns:

Da. spre deosebire de mine... laughing multa bafta.

| RoXyRaLu a răspuns:

Pai nimeni nu poate stii.Decat tu iti poti da acest raspuns daca esti pregatita. Daca simti cu adevarat ca stii foarte bine si ca munca ta nu a fost in zadar atunci au toate sansele sa iei o nota buna! Trebuie sa te duci la examen fara sa iti fie frica si cu incredere in tine.Asa vei reusi, SUCCES! fundita?hee hee