| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput sa lucrez la matematica 4 teste pe zi pentru a termina 44 de teste
Si le voi temrina in 11 zile
Am facut pana acum 8 teste
Intrebarea mea e:
Daca fac 4 teste in fiecare zi pana le voi termina fac bine?
Daca la examen nu stiu sa mai fac nimic dupa toate testele astea?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| HantigRaul a răspuns:

Nu contează câte teste faci, conteaza ce știi și cât știi să faci. Personal, am luat Examenul cu 9, 10 la mate si am învățat aproximativ 2 ore pe săptămână sub formă de meditații.Am făcut doar clasa a 8-a în românia și daca mie mi-a fost ușor și ție iți va fi dacă știi puțină matematică. Dacă vei fi calm la examene nu vei uita absolut nimic, ai timp destul să rezolvi subiectul. Spor la învățat!

| Jem65 a răspuns (pentru HantigRaul):

Pai eu stiu sa le fac. Dar am crezut care ceva daca fac atatea teste in fiecare zi.
Multumesc mult de sustinere si de sfaturi!

2 răspunsuri:
| Aledar a răspuns:

Nu ai cum să nu stii, deoarece creierul tau va memora fiecare problema. Asa ca stai linistit testele o sa iti daca doar bine