| Sfdji a întrebat:

Nu este chiar o intrebare dar as avea nevoie de putin ajutor..sunt intr-o relatie serioasa si viata noastra sexuala se cam apropie de monotonie. vreau si eu cateva idei indraznete dar si romantice in acelasi timp pe care as putea sa le aplic pentru a ne bucura amandoi de sex. nu vreau raspunsuri gen 'incercati mai multi pozitii', 'joaca-te in fata lui' sau mai stiu eu ce. vreau o idee cum as putea sa-l impresionez, tinand cont de faptul ca a trecut mult timp si nu prea mai stiu ce as putea sa fac. va multumesc si astept putina creativitate happy

4 răspunsuri:
| Cookie96 a răspuns:

Ceva romantic, cu lumanari. si o sticla de sampanie nu pica rau :* chiar si o cina romantica. sau o cada plina cu spuma si putina dragoste in cada love struck

| Sfdji explică (pentru Cookie96):

E buna ideea, deja m-am gandit la asta dar problema e ca nu locuim impreuna si urmatoarea vizita o s-o i-o fac eu lui intr-o dimineata sad

| Sfdji explică (pentru Cookie96):

Este o idee buna, deja m-am gandit la asta. insa problema e ca nu locuim impreuna am 17 ani si urmatoarea vizita o s-o i-o fac eu intr-o dimineata..deci lumanarile, cina pica.iar dragostea in cada a cam dat gres ultima data big grinlaughing

| Cookie96 a răspuns:

Esti in aceeasi situatie cala mine sad incearca sa gasesti o zi cand esti singura acasa. asta voi incerca si eu big grin sau in cel mai bun caz cand plec la mare in hotel.