| Myself_5723 a întrebat:

Nu ma mai inteleg cu colegele! Nu vreau sa ma laud sau sa ies in evidenta cu ceva in fata nimanui, dar nu am cui sa-i spun ce se iantampla, doar mamei, dar ea ma sfatuieste sa le ignor! Decand invat foarte bine si am devenit prima din clasa fetele nu mai vorbesc cu mine, sunt rautacioase, ma invidiaza, ma vorbesc de rau. O data chiar au vrut sa ma loveasca ca sa patesc ceva, iar eu i-am spus la doamna diriginta si s-au potolit, dar tot vorbesc urat cu mine si ma barfesc etc.De obicei stau la mine in banca singura si celelalte fete stau impreuna si planuiesc ce sa-mi mai faca ca sa ma simt prost! Ce sa fac? Nu-mi spuneti va rog sa vorbesc cu baietii sau sa le ignor, deoarece am facut asta, dar nu s-a schimbat nimic! AJUTOR! Si inca ceva.Imi este groaza sa merg la scoala pentru ca sunt foarte rautacioase, cred ca vor sa ajunga sa nu mai invat, eu nu mai suport ce se intampla, sunt terminata psihic! AJUTOR!

2 răspunsuri:
| EndOfJoke a răspuns:

Pai am o intrebare.De unde esti deoarece imi semeni cu o colega de la liceu dar.ma rog.
Incearca sa fii mai party si sa le ajuti, date cu binisoru si arata-le ca nu esti tu aia rea si chestii dastea.Prima oara imprietenestete cu 2-3 fete care consideri tu ca sunt mai cuminti.Nu stiu ce sa zic. Dupa cum am spus am si eu in clasa o fata care nu o suporta nimeni si nu ca invata foarte bine dar are niste aere de oraseanca si pe ceilalti ii considera prosti.Bafta multa

| georgiana14 a răspuns:

Buna aproape prin situatia asta am fost si eu. dar eu m-am mutat din clasa si acum e foarte bine ma inteleg cu toti daca sunt rele asta e te muti in alta clasa si gata, sau. poate incerci sa ai un subiect comun cu ele adica nu cannd sunt impreuna toate cand e doar una singura, teimprietenesti cu ea si dupa toate iti vor fii prietene, asta e cel mai binewinking pup succes!,, fundita?:X