| Loredana96 a întrebat:

BunacryingNu mai potcrying am nevoie de ajutorul vostru.Am fost cu el 4 luni, iar astazi ne-am despartit...asa am inteles eu. El s-a suparat ca nu am esit eri seara in parc. Dar eu am avut probleme personale si nu am putut esi. I-am spus si lui asta.Si s-a suparat.Si in plus nu am aflat asta de la el ci de la prietena mea care a vorbit azi cu el si el i-a spus ca e suparat pe mine, si ca nu mai are de gind sa imi scrie.Eu l-am intrebat de ce s-a suparat iar el nu a vrut sa imi spuna. A vorbit foarte urit cu mine, a fost foarte rece.Si la sfirsit mi-a spus: asa si am stiut ca o sa se termine, rau.
Eu am incercat sa vorbim normal, sa rezolvam problema calm. Dar el nu a facuto.Cind am vazut cit de rau a fost cu mine, am incercat sa nu pling dar nu am putut.crying Tin la el foarte mult.Nu il mai recunosc, nu mai e baiatul cel de inainte.Nu vreau sa il uit, nu vreau sa se termine totul aici.crying
Dar vreau sa il fac sa inteleaga ca el greseste nu eucrying
Sa fiu indiferenta? Sa ii arat ca sint trista?
Ce sa faccrying?

2 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai incearca sa iei legatura cu el ca sa vorbiti, sa ii dai un mesaj ceva ca sa ii explici ca atunci chiar nu ai putut sa iesi afara pentru ca ai avut niste probleme si nu ar trebui sa se supere pentru atata lucru, ii spui sa se gandeasca ca ar fi putut fi si el intr-o situatie ca a ta si ca tu nu te-ai fi suparat. II spui ca nu are de ce sa puna punct relatiei voastre doar prin simplu fapt ca nu ai putut iesi in aceea zi afara, se poate intampla oricui sa nu poata iesi si ca ar trebui sa te inteleaga si sa numai fie suparat pe tine, pentru ca, chiar nu are de ce.
Ai spus mai sus ca a vorbit si urat cu tine, destul de urat din partea lui, nu ar fi trebuit sa iti vorbeasca asa daca tine la tinestraight face.
Dupa ce porti discutia cu el incearca sa il lasi cateva zile sa vezi ce face, cum se comporta si in functie de asta iti dai seama daca mai poti continua relatia cu el s-au nu.
Bafta si ai grija de tinehappy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune-i pentru ultima data ca nu aveai cum sa iesi, desi vroiai. Daca nici acum nu te intelege, lasa-l putin in pace, 2-3 zile, sa isi dea seama ca a gresit, si sa iti dai si tu seama daca tine sau nu la tine.