| Loredana96 a întrebat:

Buna,am avut o relatie frumoasa cu un baiat foarte popular in cartier am tinut enorm de mult al el si mai tin si acum.Credeam ca si el tinea la mine.Relatia noastra a durat 10 luni ambii avem 15 ani.Au fost bune dar si rele.Intotdeauna el facea ceva care imi provoca durere si ii spuneam ca nu mai vreau sa mai suport atitea si ca vreau sa ne despartim el mereu incerca sa ma intoarca inapoi, insista sa continuam relatia.Pe 31 august m-am certat cu un prieten bun de al meu dar si cel mai bun prieten al iubitului meu.Toti care au asistat la acea cearta au vazut ca el era vinovat...si iubitul meu a inteles ca el era vinovat dar totusi ii tinea apararea prietenului lui.Eu cind am vazut asta am lasat totul si m-am pornit acasa iar el din urma a strigat:hey unde pleci? Iar eu am spus:undeva numai nu aici.Nu m-a mai sunat de atunci si nici nu mi-a scris.Iar eu pe 2 septembrie i-am scris ca totul s-a terminat iar el a scris:Mda, dupa cum se vede soarta nu a fost de partea noastra. Oricum viata merge inainte.Un lucru ti-l pot spune sigur:tu foarte repede o sa iti gasesti pe altcineva.Acesta a fost ultimul mesaj de la el.De atunci am incercat ca in fata oamenilor sa fiu fericita sa zimbesc intotdeauna.Nimeni nu stie ca eu in fiecare seara pling de dorul lui, doar cea mai buna prietena a mea.Aseara am fost cu cea mai buna prietena a mea intr-un club de noapte acolo era si el.El radia de fericire,se distra, nu l-am vazut niciodata atit de fericit.Eu am incercat sa par fericita dar la un moment dat el a sunat-o pe cea mai buna prietena a mea si a vorbit de mine adica a intrebat:fata de linga tine e Lory? iar ea a spus: Da, ce nu iti cunosti fosta iubita. Iar el a spus: Vaca aia. Atunci eu am esit din club am fugit singura in parc m-am asezat pe o banca si am plins atit de tare.Atit de mult m-au durut cuvintele lui.
Nu inteleg de ce baietii care s-au despartit de prietena lor le fac in cele mai mizerabile cuvinte? De ce?
Eu lui nu i-am facut nimic, nu am indraznit sa il fac in niciun cuvint urit dar el...sad

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Pai daca te incurci cu toti golaneii si smecherasii strazii noi ce sa-ti facem? Daca era un baiat matur, cu capul pe umeri (cam asa trebuie sa fie un baiat ca sa fii cu el) nu`ti zicea in veci asta.
Oricum, ce a zis el a fost din ciuda ca te-a vazut simtindu`te bine. Chitros baiatul, numai sa-l iubesti iti vine. Habar nu am cum poti sa plangi din spusele unui prostanac cu aere de 'foarte popular in cartier', in locul tau mi-as fi vazut de distractie si i`as fi aruncat un ranjet superior ca sa vada cat de penibil e.
Open your eyes, this loser is not the only one boy in the world!

3 răspunsuri:
| sweetrose24 a răspuns:

Daca asa de urat se comporta cu tine inseamna ca nu a tinut la tine ci poate doar i-a placut sa fie vazut cu tine. Sfatul meu este sa treci peste, va fi greu cei drept dar vei reusi.Sau aceste cuvinte pot fi ca niste masti in spatele carora el isi ascunde dorul si sentimentele pentru tine. Discuta cu el, dar sa fiti singuri si sa lamuriti problema, asta daca vrei neaparat sa obti niste explicati. Bafta

| OpinieSiSolutie a răspuns:

Heii! Povestea Ta este Foarte Interseanta Dupa Cum SE Pare... Vreau' sa iti spun ca..nu toti baieti sunt asa.Dar in Mare Parte Da! Daca am Reusit sa inteleg povestea, ce am desprins eu din ea este ca nu a tinut la tine'...Totu a fost asa..ca o gluma pentru El.Ce Vreau sa iti Spun e. Viata Merge inainte! Trebuie sa uiti Tot Ce sa Intamplat! Timpul Va Da' uitari a tot ce s-a intamplat, va Vindeca Tot..Si Iti Garantez ca Totul Va Fi Bine'

| BlaBlutza23 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine.Nu ar trebui sa mai pui la suflet tot ce iti spune el sau ce face! Esti tipul de om cu un suflet tare fragil...ar trebuii sa fii indiferenta! Nu te merita oricum.Da-l dracu si gandeste ca imediat incepe scoala, cu noi provocari si etc.....gandestete ca asta nu e singura data cand o sa suferi asa in viata! Toate cele bune!