| Anonim2001 a întrebat:

Buna,nu radeti:
Cum se face mastrubarea?
Funda pentru cel mai bun raspuns

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cati ani ai?

| darrio2007 a răspuns:

Esi fata sau baiat?

| AndraRox a răspuns (pentru darrio2007):

E fata si ARE 11 ANI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1).Cati ani ai?
2).Esti baiat au fata?

| ChristinaGM a răspuns:

Daca esti baiat freaco daca esti fata baga ceva.

| Tchami a răspuns (pentru ChristinaGM):

Ce te sti smug tongue!

| ChristinaGM a răspuns (pentru Tchami):

Cum adica?

| Tchami a răspuns (pentru ChristinaGM):

Pai ai experienta? :! se vede tongue!
Cati ani ai? thinking 14 banuiesc nu? tongue

| ChristinaGM a răspuns (pentru Tchami):

Dap

| ChristinaGM a răspuns:

Da add la idul de mess cristinutza.reut

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut Anonim2001.

Masturbarea poate fi:
- la baieti, frecarea penisului sus-jos ( Laba-mai pe romanestewinking );
- la fete, bagarea unor chestii in loc de...penis. big grin

Bafta la...practica. whistling

| Allexumis a răspuns:

Cu un lubrifiant freaca-ti vârful penisului de palma celeilalte mâini. Orgasmul rezultat va fi foarte puternic.

Palmela(2)
Stai asezat în pat pe spate cu un cearsaf peste tine; tine-ti penisul cu o mâna si îndreapta-l în sus astfel încât capul sa atinga cearsaful. Scoate-ti cealalta mâna din cearsaf si încearca tehnica "Palmela" prin cearsaf. Nu ai nevoie de lubrifiant; tot ceea ce simti pe capul penisului este delicatetea cearsafului. S-ar putea sa nu fii capabil sa continui prea mult, deoarece vârful penisului are tendinta de a deveni foarte sensibil.

Superadanc
Tine-ti mâna în forma de pumn astfel încât penisul sa încapa prin ea. Însa nu apuca penisul cu mâna, ci tine-o în fata capului. Apoi împinge penisul prin pumn. Când capul este aproape sa iasa din mâna atunci continua "tunelul" cu cealalta mâna. Astfel vei penetra în continuu un "vagin"

Funda plz

| darrio2007 a răspuns (pentru Allexumis):

Tu vorbesti de penis.Dar nu reiese daca este fata sau baiat.Si fetele se masturbeaza.Bineanteles ca in alte moduri.