| Anonim2001 a întrebat:

La 11 ani se poate incepe cu mastrubarea?

Răspuns Câştigător
| Blackye98 a răspuns:

Hey! La 11 ani se poate incepe masturbarea nu are de ce pentru nu este act sexual...dar cum zice Perfect_Iepuras_1980 sa nu devi obsedata de asta... fundita?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu in mod normal. Adolescentii normali ajung in faza asta dupa 14 ani.

| LineGuide a răspuns:

Dragule, am cunoscut un sexolog care recomanda masturbare in cazul baietilor la 9 ani.Deci ma intreb: unde ajungem in ritmul asta.Stiu ca intrebarea e cam retorica, deoarece, sesizez ca ai inceput deja, si acest viciu se debaraseaza foarte greu, mai ales la varsta ta...

| yumary a răspuns:

Logic ca nu este o varsta prea mica pentru asa ceva la varsta ta trebuie sa te joci cu papusele sau masinutestraight face

| IepurasPerfect a răspuns:

Daca ai ce sa masturbezi, n-ai decat. Vezi sa n-ajunga o obsesie s-o faci de 10 ori pe zi

| masturbel a răspuns:

Antreabati parintii intai!