| 1987321 a întrebat:

Nu stiu cat te bine am sa ma fac inteleasa dar as vrea sa imi spuneti parerea voastra despre inselat, de ce un barbat inseala; daca se poate schimba; daca mai inseala atuncicand iubeste etc.Va multumesc!

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Depinde unde se considera isnelat......eu consider ca daca sarut o fata iar eu am deja o relatie si as omora pentru actuala nu o insel.
adica nu e ca si cum acea tampenie ar putea sa imi schimbe sentimentele pentru ea chiar daca ma culc cu o alta.

| 1987321 explică (pentru shadow72):

Tie nu ti-ar schimba sentimentele dar la ea te-ai gandit; la ce simte ea?

| shadow72 a răspuns (pentru 1987321):

Ce nu stie nu o poate afecta....sentimentele mele raman la fel.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de caracterul lui.Asa cum lupul nu-si schimba naravul nici curvarul nu-si schimba caracterul.Insa poate fi un fustangiu notoriu dar de iubit sa te iubeasca doar pe tine.Te asigur ca nu iubeste pe niciuna dintre cele cu care te inseala.Este greu de inteles insa este purul adevar in cazul lor.Pa.pa.

| neutrino a răspuns:

Barbatul insala mereu, ori de cate ori are ocazia: el este un vanator care-si cauta mereu un trofeu!

Răspuns utilizator avertizat
| DjNick112 a răspuns:

Baietii inseala tot din cauza fetelor, de obicei fetele ridica coada repede dupa cateva zile de relatie, fac sex apoi se intreaba de ce se despart sau de ce inseala, pai cum **** sa nu se intample asta cand greseala foarte mare e a voastra, odata ce inseala nu va mai lasati pacalite ca va iubesc sau alte povesti de genu, odata ce a facut ce a vrut din tine nu mai are nevoie de tine, cauta ceva nou, s-a plictisit de tine, asta e cauza (y)

| Marian_Lucian_1987 a răspuns:

Daca iubesti, nu inseli