| Me,myself & I a întrebat:

nu stiu ce mi se intampla dar din luna aprilie nu-mi mai vine menstruatia cum trebuie.am avut ciclu normal 4.5.6.7 apr. apoi pe 24. 25 apr mi-a curs un pic... buuuuun! in mai 17.18.19.; iunie 3.4.5 si si acum 20.21.22 dar curge numai un pic, nu ca la un ciclu normal.Mentionez ca nu ma doare burta si nu ma dor sanii cum ma dureau inainte. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Este asa o problema de sensibila...eu ma intreb cum ai stat pana acum, sunt 3 luni, cat era sa mergi la un specialist, la o policlinica cu plata, unde ti se acorda mai multa atentie si nu ai nevoie nici de bilet de trimetere de la medicul de familie. Esti foarte tanara, nu ai de unde sa stii prea multe despre problema ta si nici eu nu te pot lamuri prea mult, pentru ca ar trebui sa am o discutie mai intima cu tine si nu vreau sa o port pe aceasta cale. Ti-am spus ce sa faci si asta cat mai repede, nu te juca cu asa un organ sensibil, care toata viata trebuie sa functioneze perfect.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ginecolog, si asa ai amanat prea mult.

| BuBuLyNa a răspuns:

Si la mine aceeasi poveste si nu am decat 12 ani si nu sunt foarte dezvoltata(numai ce mi-au dat sanii bine adica miau imbubit si sau umflat putin atat)

| miha1984ingerash a răspuns:

Mergi la un ginecolog sa nu fie ceva dereglari hormonale.