| FofoBaa a întrebat:

Buna,TPU am o intrebare pentru fetehappy.In luna mai pe 27 mi-a venit pe chilotei o pata maro spre rosu si de atunci nu mi-a mai curs nimic.In luna iunie pe 18 am inceput sa am ameteli stari de greata, ma doare burta si am sub burta intepaturi, dureri de cap si de 4 zile tot imi curge secretia aia albicioasa-galbuie. Vreau sa stiu cam in cat timp trebuie sa imi vina si daca a fost menstruatia ce mi-a curs, si apropo era sa uit daca merg la mare sau pe strand si ma ia menstruatia pot sa folosesc tampoane interne daca sunt virgina? Va rog sa-mi raspundetii happyDau fundita cat mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| miln a răspuns:

Pai daca mergi la mare si ai menstruatie nu poti folosi tampoane interne fiind virgina si ce ai avut tu, da e posibil sa fi fost menstruatie

| FofoBaa explică (pentru miln):

Multumesc de raspuns:X

| miln a răspuns (pentru FofoBaa):

Fundabig grin?