| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa ii mai spun.

Am un prieten care imi e coleg de clasa si are 14 ani, eu am 15. E genul de baiat care e mai timid si nu a mai avut numai o prietena, noi suntem impreuna dar uneori mai mult de "Ceau " si ca se uita la mine in ore nu face.( la scoala ). Pe messenger imi spune ca ma iubeste si e mult mai deschis cu mine.

Intrebarea e urmatoarea : Cum sa il fac sa simta in largul lui, fara sa mai fie timid.

Funda pentru cele mai bune sfaturi. Mersi! big grin

Răspuns Câştigător
| TheAngel_1502 a răspuns:

Cand am citit ce ai scris mai sus m am vazut pe mine (la scoala, in roas nu am problema) asa ca incearca sa te apropii tu de el la scoala, iar apoi el va prinde curaj si totul va decurge de la sine. Iai si tu mana si pune o in jurul tau nu stiu...veziwinking o sa mearga sigur

2 răspunsuri:
| onlyou a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, poate o sa se schimbe, asa era si fostul meu pr.

Răspuns utilizator avertizat