| Iuus a întrebat:

Am o prietena care iubeste foarte mult un baiat...
Ea pentru a il face gelos se pupa cu altii, prin scoala. Eu vreau sa imi dati niste sfaturi, pentru ca tin enorm la ea, si vreau sa stiu cum sa faca pentru a il uita... pentru a putea raspunde la intrebarea ce alegi ditnre mine[ fata - prietena] si l[ baiatul- prieten (amic)]?

2 răspunsuri:
| popana a răspuns:

Uite ca sa il uite trebuie mai intai sa termina cu el dupa aceea sa aiba un hobi ceva cum ar fi cititul sau colectionarea ceva sal uite

| JustYourLove a răspuns:

Bunn.ea iubeste f mult un baiat, dar sunt impreuna? sau au fost impreuna? de ce vrea sa-l faca gelos?raised eyebrows si nu prea inteleg ultima ta intrebarebig grin paii daca vrea sa-l uite pe acel baiat, nu e neaparat sa se sarute cu altii si alte chestii de genul. sfatul meu este sa stea linistita un timp, fara baieti. asa poate va reusi sa-l uite.

P.S: la mine a functionatsmug