| Stefuu2011 a întrebat:

Buna nu stiu cum sa sarut si am iubit si el stie sa sarute dar am mai zis la mai multi baieti ca nu stiu sa sarut cu care am fost impreuna si zicea ca ma invata ei si cand colo nu ma invatat direct m-a sarutat si nu mia explicat nimic. puteti sa imi ziceti si mie cum se saruta funditaaa:X

Răspuns Câştigător
| Laviy a răspuns:

Pai. Te lasi purtata de valbatting eyelashes. Dar sa ai grija sa nu va loviti nas in nas. Ar fi cam penibil. Dar din moment ce el stie sa sarute nu o sa fie greu. Daca il iubesti totul vine de la sine. Aja mi s-a intamplat si mie.

4 răspunsuri:
| catalina_2916 a răspuns:

Nu exista o teorie a sarutului. faci ce simti, lasa-te purtata de val si incearca sa faci ce face el.nu este nimic de invatat.si eu inainte tot problema asta mi-o puneam si abia dupa mi-am dat seama cat de mult greseam.n-ai de ce sa-ti faci griji in privinta asta si nu le mai spune iubitilor tai ca nu stii.ca nu e nimic de stiut.nu ne nastem invatati, toate vin pe parcurs...

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Daca il iubesti vine din interior. vezi sa nu ragai.

| vatraiul a răspuns:

OF OF OF, mai pisicuta mica, nu este scris nicaieri cum sa saruti pe placul cuiva trebuie sa improvizezi, vezi cum saruta el, si faci la fel mai putin daca iti baga limba pe gat happy, un joc al limbilor asta este sarutul. happybinenteles cu buzele apropiate.happy Bafta.

| edy_4397 a răspuns:

Totul vine de la sine nu e nimic de invatat sper sa te descurci baftaâ