| FaraNumeCaSeAfla129373749 a întrebat:

nu vreau sa aud comentarii inutile. Totul a fost frumos pana acum o saptaman cand am inceput sa necertat. Sunt primul din viata ei dar mi-a spus ca vrea o pauza in care sa încerce si altceva( mi-a spus ca nu vrea sa se culce cu altcineva, doar ca inainte de mine era genul care se combina la caterinca in club o seara si atat. De cand e cu mine nu mai vorbeste cu alti baieti, adica vreau sa spun ca a fost pentru prima oara loiala.). Mi a spus ca o perioada determinata asa vrea sa fie sa si dea seama cum ii place mai mult. Ce sa inteleg? O iubesc si nu as vrea sa se termine aici. Tin sa menționez ca suntem adolescenți. Stiu ca pana ma însor o sa fie si altele dar acum vreau sa stau cu ea. Ce sa fac? Noi am rămas prieteni...ma gandeam sa iesim ca prieteni sa ma comport ca si cand nu a fost nimic intre noi ca am un sentiment ca se întoarce. Va multumesc ca mi ati citit mica dilema

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Nu pot sa cred ca inca esti nedumerit.
Da-i ma eject, da-o-n pl...
Vrea sa vada care e mai ok? Foarte bine, dar tu sa nu mai fii dupa acolo langa ea.
Las-o in drumu' ei si n-o mai stresa si nici tu nu te stresa.
Stiu ca e foarte greu momentan s-o lasi sa plece, dar crede-ma, pe viitor va fi mult mai ok.
Nu merita, cum ai spus, sunteti adolescent.
Bine ca macar ti-a zis si nu te-a inselat.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata ti-a cerut o pauza, isneamna ca astepata pe altul!
In dragoste nu se cere pauza, asta sa-ti fei calr!
Daca iubesti pe cineva cu adevarat si sincer, nu poti trai 1 ceas fara perosna respectiva, nu poti concepe sa nu o vezi, auzi sau atingi. In acest caz, ea vrea pauze....de ce?
Nu stie cum sa-ti spun ca nu te place si vrea sa scape de tine, de aceea ti-a propus pauza, astepata sa vada poate agata altul mai bun decat tine.

Imi pare rau baiete, dar fata asta nu-i de tine!
Evident ca ai ceva ce nu-i place sau nu o atrage indeajuns incat sa fie indragostita de tine si sa te vrea alaturi de ea.

| HadesSs a răspuns:

A dat de gust si acum vrea sa experienteze senzatii noi asta e clar happy

| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Caută pe net, alex david și site-ul lui fiibarbat. O să te miri de ce găsești pe acolo.
Pe mine chiar m-au ajutat sfaturile lui, să leg o relație super-mișto.
Caută, citește, învață și nu pierde timpul, că nu e ok.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Eu iti zic sa ii dai tu papuci daca nu ii convine. Prin ce ai zis mai sus am inteles ca ea vrea sa incerce si cu altii. :/

| FaraNumeCaSeAfla129373749 explică:

A zis ca ii e dor de cum era (curvarea pe românește) si vrea sa isi dea seama cum e mai bine relatie serioasă sau asa