| Ingrid_4768 a întrebat:

Numele meu este Maria, 15 ani.ma masturbez singura cu degetul. Exista vrreun risc sa raman insarcinata? multumesc

48 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu exista risc sa ramai insarcinata. Exista totusi riscul sa te inbolnavesti daca nu ai grija la igiena.

cami
| cami a răspuns:

Da, exista! De ce naiba nu o faci protejat? drace... daca aveai 12 ani...mai ziceam. straight face

| SweetCandy a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata...happy
stai linistita!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

straight face Binenteles ca nu!winking
Asa ca stai linistita.Ramai insarcinata numai daca ai contact sexual cu un baiat big grin

| Pho3nix a răspuns:

Da...ai sa nasti gemeni.

| Encore a răspuns:

Sa-mi trag palme ce-ai putut sa zici rolling on the floor
Cum ma ca nu contine spermatozoizi degetuhee hee
In nici un caz, poate sa te dezvirginezi...

| Crisu_8081 a răspuns:

Daca te-ai atins cu unghia este pericol...sa te zgarii.Fratilor,suntem in 2009...pana cand si var-meu ala mic de 5 ani stie mai multe ca voi! Documentati-va ca aveti de unde: reviste, carti, INTERNET... ce naiba...straight face

| M.J. a răspuns:

Yo cred ca unele intrebari sunt puse la misto... da ce draga, degetu contine spermatozoizi? pai daca ar fi asa la cate degete ai... u iti dai seama? drace...muream si p-asta nu o mai auzeam

| stephie21 a răspuns:

Intrebarea ta imi pare a fi un amuzament, nu-i asa? Vrei sa te amuzi si ti-ai ales site-ul acesta! In general, o fata de 15 ani cunoaste mai multe lucruri, in materie de sex, in zilele noastre, chiar mult mai multe decat parintii nostri! Cum naiba sa ramai insarcinata cu degetul? Ce rost ar mai avea casatoria, ce rost ar mai avea sa facem dragoste cu barbatii nostri? Pe cine crezi ca pacalesti? Dar ce sa facem cand nu avem ce face, ne gasim!

| thegreatgatsby a răspuns:

Aoleu frate, suntem in 2009 si un copil de cls a4a stie totul despre sex si etc, iar u ai 15 ani si pui o intrebare asa de prosteasca? nu trau invatat in clasa a7a la scoala? pe noi nea invatat anul trecuthee hee in fine. daca degetul tau ejaculeaza (adica curge sperma) da poti, daca nu, nu.
pa

| Lorenyk a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata, asta e sigur. Si hai sa-ti explic de ce. Insarcinata ramai atunci cand un baiat ejaculeaza in tine.

| catalina_2916 a răspuns:

Da...cu siguranta esti gravida. poate ai gemeni sau tripleti laughing sau cine stie. poate o sa nasti vreo 50 de copii si o sa intri in cartea recordului laughing)) mai bine masturbeaza-te cu o periutza de dinti cum mai facea alta d p acest site laughing iti spun cu periuta de dinti k s nu mai existe niciun risc sa ramai gravida laughing)))) laughing laughing)

| Misterious a răspuns:

M-ai facut sa rad sincer... degetul dupa cum spuneau si altii nu contine spermatozoizi..respectiv testicule ca sa aiba unde sa stea laughing)daca ar fi cum spui tu...majoritatea femeilor ar ramane aproape zilnic insarcinate rolling on the floor

| sorin a răspuns:

Cea mai tare intrebarehappy

| ing. a răspuns:

Asta e cea mai tare intrebare pe care am auzit`o rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
vezi sa nu nasti oameni cu cap de degetrolling on the floor
laughinglaughinglaughingrolling on the floor

| cristi27 a răspuns:

In nici un caz nu ramai insarcinatahappy

| giovana a răspuns:

Cred ca ai intrebat doar ca sa te dai mare pe TPU. Sau erai in pauza... si te plictiseai?

| eni a răspuns:

Of doamne! chiar asa de incuiata esti? Mai pune mana pe carte si invata!

| silvio a răspuns:

In niciun caz sa nu schimbi degetul, foloseste doar unul singur, altfel vei fi catalogata drept c.va...
si pentru siguranta deplina foloseste prezervativul, dar ai grija sa-ti tai unghiile, sa nu se rupa...

| adiuca a răspuns:

Draga mea se poate ramane insarcinata si prin masturbare numai daca cumva tu ai atins cu degetu sperma sau a ramas sub o unghie pentru ca ea ramane activa 3 zile... dar daca nu exista sperma nu ramai 100% insarcinata... dar ai mare grija cu infectiilewinking spala-te inainte cu apa calduta si cu sapun... multe fete au facut infecti am prietene dar nu a fost ceva grav cu un tratament s-a rezolvat in cateva saptamaniwinking ai grija si comunica mai mult, iti e de folos pe viitor

| dragosh a răspuns:

Nu te mai masturba ca poate i se pune pata degetului si ejaculeazalaughing.

| Alex >D a răspuns:

Si eu ziceam ca le-am vazut pe toate... LOLOLOLOLOL

| Abcfunny a răspuns:

Sigur o sa faci un copil cu cap de deget

| alin88 a răspuns:

Mai fata, la 15 ani tu nu stii in ce conditii se poate ramane insarcinata? Greu de crezut...

| Chuck a răspuns:

Da normal. Te expui unui risc enorm, foloseste prezervativul altminteri, o sa nasti oameni deget. Nu e de glumit cu asta.

| okei a răspuns:

straight face Da o sa iti iasa un copil cu o unghie mare in loc de ceafa AI GRIJA serios, or sa faca misto de el la scoala rolling on the floor
Dar mai bine de ce nu cumperi un deget din plastic si til introduci acolo si il ti precum cerceii din urechi.
Just jocing, nu poti sa ramai insarcinata, poate doar cu dureri de burta si de alte chestii daca nu esti spalata pe maini happy

| rox a răspuns:

Glumesti, nu?
ia-uite raspuns: Ma fata ma, nu ti-a spus nimeni ca degetu' ala al tau poate sa ejaculeze in tine?! cel mai bine ar fi sa-ti faci un test.sau si mai indicat sa mergi la ginecolog.
bai scuze pentru restul... da' totusi la 15 ani sa intrebi daca ramai insarcintata cu degetu'. e ceva.
Nu draga, nu poti ramane insarcinata! Poti sa ti-l introduci de n'spe mii de ori pe zi.

| dan00tza a răspuns:

Nu ai cum. e imposibil pentru ca degetul tau nu ejaculeaza...offf...in ce secol traim? daca degetul tau ar ejacula acum u ai avea un bebe pe nume degetel copilu'-minune rolling on the floorinformeaza-te si u fata

| PostMortem a răspuns:

Cu siguranta...rolling eyes cum mama naibii sa ramai insarcinata daca iti introduci degetul... dar daca vrei sa ramairolling on the floor call melaughing)))))))))))))))))))))). glm

| Jonsdottir a răspuns:

Aolo rolling on the floor ce intrebare! fata, cum poti ramane insarcinata cu un deget? rolling on the floor) si te intreaba copilul cind o creste mare "mami, dar cine e tatal meu?" si tu ii zici "pai uite degtul asta" rolling on the floor))
saraca de tine, nici macar asta nu stii?! :O