| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin. Daca ma masturbez cu treaba unui baiat, nu raman insarcinata?(not)

7 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Cati ani ai? 12? laughing))))) aia nu e masturbare laughing)) se numeste sex `winking oh go on ce oameni.decat sa puneti intrebari tampite pe aici, mai bine cautati pe net

| kirra886 a răspuns:

Nu,in nici un caz,ai grija ca sperma lui dupa ce termini sa nu fie aroape de vagin, in special in vagin, bafta

| edy4KtM a răspuns:

Cum adica ''treaba'' daca e vb de sperma att risti sa ramai insarcinata

| ioana12345 a răspuns:

Dada...am uitat am 11 ani, neimpliniti.(lol- it; s not serious)

| iGo a răspuns:

Ai 11 ani? si de la 11 ani tu te gandesti la chestii din astea?! straight face doamne.

| ioana12345 a răspuns (pentru iGo):

Neimpliniti, te roooglaughing)

| Anirock a răspuns:

Vai de tine daca de acum faci d.astea...happy