| SexyBitch a întrebat:

Pot sa raman insarcinata daca ma masturbez?

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Imposibil

| Psihiatra a răspuns:

Ramai insarcinata intr-un singur caz:Atunci cand ovarele se intalnesc cu un spermatozoid si se provoaca astfel fecundatia, din care, timp de 9 luni se dezvolta copilul. Daca nu te "culci cu cineva" nu ai cum sa ramai insarcinata.Bye bye wave

| Ingerash a răspuns:

Da si copilul o sa aiba forma de deget! ai grija

| Unique a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cercetatori de la universitatea birmaghim din suedia au gasit o metoda prin care poti sa ramai gestanta daca te masturbezi, citez pe heinz muler un mare om de stiinta german de origine bavareza : masturbarea in orificiile nazoase facuta pe mai multe specii a dat roade astfel incit specimanul Ion tot masturbindu-se in nas a dat nastere la multe bilute, asa ca draga mea vezi pa unde ce si cum sa nu nasti cumva vreun tren ca te da locomotiva in judecata

| Pitzipoanca a răspuns:

Ummm... Cati ani ai?