| 4l3x4nd3r a întrebat:

Buna . O fata pe care o plac ma tot ignora si ma evita, o pretena buna de a ei mi-a spus ca ma place eu o plac ... si ncerc sa ii atrag atentia si nu reusesc si parca cu zi ce trece o doresc mai mult si mai mult. De ce face asta? Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| VanillaBloodWolf a răspuns:

Este timida si o inteleg => nu-ti face griji din cauza asta. Daca o placi nu sta degeaba. Incearca sa vorbesti mai mult cu ea, condu-o dupa scoala acasa si intr-un final, cand esti sigur de sentimentele tale si simti ca a venit momentul, o poti intreba daca sa fiti impreuna. Comporta-te frumos cu ea! Fata nu musca. Te asigur!
Bafta!big grin

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Friendzone!

| aDEeLAa a răspuns:

Buna! Ma gandesc daca e posibil ca si prietena ei sa te placa si ea sa se comporte asa pentru ca nu vrea sa-si raneasca prietena...

| aDEeLAa a răspuns:

Sau poate ca e timida si ii este teama de o relatie...

| gazza01 a răspuns:

Invit'o la o plimbare, ceva linistit... Si daca vrei, adu'i si o floare, pare dragut... Sper ca am fost de ajutor. Funda?