| NoAntidote a întrebat:

Bunahappy O intrebare fetelor.
Deci aveti un iubit! Il iubesti enorm!happy Aveti o relatie de un an si ceva.si dupa cateva zile sa afli ca s`a culcat cu una.asta pentru ca nu erai pregatita! Ce faceti? Ce simtiti?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Deci ma pun in situatia aia.Reactionez foarte urat plang.ma descarc si ma gandesc ca baiatul ala chiar nu ma iubeste.deci as muri de gelozie daca s-ar culca cu una:O as simti un gol imens care m-ar afecta muult timp si desigur m-as desparti de el. s-a culcat cu alta? yuuck, cum sa fie in stare de asta aolllllo numai cand ma gandesccrying chiar daca il iubesc incerc sa il uit. i-as spune niste cuvinte care sa il faca sa se simta prost si desigur i-as da papuceii

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

L-as intelege.Si l-as parasiwinking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De simţit e evident ce simţi. Ce faci păi îl părăseşti. Dacă el simte nevoia la ceva în + şi ea nu vrea să-i dea asta e. Oricum e vina la amândoi. Baftă!

| AnonimA a răspuns:

Bunalaughingpai totusi e barbat si el no?laughingno sa t astepte pe tine pana o sa vrei tu or cat te-ar iubi

| Ирина19 a răspuns:

Ma simt un pic aiurea, dar daca nu pot sa-i dau eu ceea cesi doreste normal ca o sa se culce cu altele, doar are nevoie de asa ceva, crezi ca daca nu-i dai ceea cesi doreste no sa se culce cu nimeni sau ce, bine ca nu insista asupra ta, lasa-l sa se relaxeze cu curvele

| Crisu_7532 a răspuns:

Pai eu, obiectiva find, analizez problema din 2 puncte de vedere: al tau si al lui.
din punctul tau de vedere, baiatul a gresit. daca te iubea, ar fi asteptat oricat si nu ar fi trebuit sa te insele cu o alta fata, ca doar d-asta s-a "inventat" masturbarea.
din punctul lui de vedere, fiind baiat, are alte nevoi. ca atare, n-a mai suportat presiunea faptului ca tu nu vrei sa ai relatii sexuale cu el si a cautat implinirea asta in alta parte, la o alta fata. i s-ar putea acorda astfel circumstante atenuante.
asa ca ramane sa decizi tu daca esti dispusa sa-l ierti si sa continuati relatie, punandu-i in vedere faptul ca asta a fost singura abatere pe care i-ai permis-o. daca nu esti dispusa sa-l ierti, atunci termin-o cu el si gaseste-ti un iubit care ar astepta pana vei fi pregatita.

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

De la el ai aflat? Daca nu, si mai nasol. Macar acum ca stii, recunoaste? Daca stii tu sigur ca e asa, atunci nu merita sa mai stai cu el, e clar ca nu te iubeste suficient. Eu l-as intreba daca e chiar asa importanta viata sexuala pentru el, incat si-a calcat pe inima si s-a culcat cu alta...greu in situatia asta

| Gabriella_1938 a răspuns:

Prin acest lucru ti-a dovedit ca nu te-a iubit cu adevarat... daca te iubea d c s-a dus in pat cu alta?

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Zi mersi ca a stat alaturi d tine 1 an si ceva eu nu stateam ca tine nici jum d an.

| Sophie_6140 a răspuns:

Pai in primul rand m-as bucura ca n-am facut sex cu el. Evident as suferi, dar no, tot raul spre bine. Macar nu am facut-o cu el ca acum sa-mi para rau.Si ii cer sa nu ma mai cautehappy

| Aenoenienanonim a răspuns:

Lasa-i baiatuilui putin spatiu. cine esti tu? masa'? Suntem vanatori babewinking

| OFM a răspuns:

Nu sunt fata da dupa parerea mea baiatu a asteptat cam mult un an.
l-ai scapat

| NoAntidote explică:

laughing Nu mi s`a intamplat mie astaalaughing
Am pus aceasta intrebare din curiozitatelaughing)

| emeris a răspuns:

Eu una m-as desparti de el imediat. Tu spui ca-l iubesti enorm. Dar el? POate ca te iubea, poate ca nu. Dar daca te iubea, nu era indeajuns incat sa se abtina?! Doar ne diferentiem de animale prin anumite lucruri rolling eyes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e cam aiurea dar si tu l-ai tinut pe tusa cam multstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici depinde si varsta voastra. Dar nu asteapta cam de mult timp baiatu? Un an si CEVA...nu ti-ai dorit niciodata intr-un an de zile sa mergeti mai departe, sa-l simti mai aproape de tine...mai exact, in tinelaughinglaughing?(scuza-ma, am vrut sa fac o gluma aici, sper ca n`a fost prea vulgara). Eu sincer, cred ca as vorbi cu el foarte serios si i-as fi spus ca ar putea sa fi putut sa fie putin mai convingator, sa te faca sa iti doresti asta, nu sa vrei s`o faci doar ca sa nu-l pierzi, sau pentru ac asa vrea el. Daca il ierti sau nu ramana alegerea ta.

Multa bafta!:*:*:*