| allala a întrebat:

Ce simtiti fetelor cand faceti sex?

Răspuns Câştigător
| Monutza a răspuns:

Depinde.Daca e persoana pe care o iubesc si ma iubeste e ceva minunat.nu pot sa exprim in cuvinte.batting eyelashes.e ceva special.batting eyelashes si mai ales daca fata nu e inceputa e si mai frumos.blushing.dar daca o fac cu cineva care nu simt nimic pentru.el.o fac numai ca sa se simta el bine.e doar o aventura.:-J.care cum vine asa si pleaca.oh go on.asa ca gandeste-te bine cu cine vrei sa iti incepi viata sexuala.straight face.ca sa nu regreti dupa.:-J.alege partenerul care crezi ca nu te-ar lasa balta dupa ce te-a ****.straight face.nu esti un lucru care il folosesti odata si dupa il arunci.esti o FEMEIE!kiss
Sper ca te-am ajutat.batting eyelashes
O zi frumoasa de toamna!happy

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Placere si ceva caldut si dur inauntru drooling love strucklove struck

| elena a răspuns:

Allalaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Madiitza a răspuns:

Placere placere smug, mai ales dacà e cu persoana iubita! :X:X