| popm3 a întrebat:

Ce simtiti voi fetelor cand faceti sex?

Răspuns Câştigător
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

In principiu placere laughing... durere cateodata, depinde cat de bun e actul sexual.hee hee

| popm3 explică (pentru LoveUbutUdontCare):

Chiar daca ma asteptam la un alt gen de raspuns, mersi oricum...ai o funda in plus

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are un dram de inteligenta nu pune o asemenea intrebare. Astfel de simtaminte nu se pot descrie in cuvinte.

| popm3 explică (pentru anonim_4396):

Se scrie''gram'' nu ''dram'', iar inteligenta mea se masoara in TB fata de a ta care se masoara in KB pentru ca este prea mica...

| LoveUbutUdontCare a răspuns (pentru popm3):

Nu stiu ce raspuns asteptati, dar in principiu asta e. Am raspuns la fel de scurt cum e si intrebarea. Iar in legatura cu "dram/ gram" e corect si dram. Inseamna un pic, gram. Cauta pe net. In rest, se pot da si raspunsuri mai complexe, normal, dar acum nu are rost sa descriem senzatii. Mai simplu ar fi sa iti spuna fata direct ce simte. Am spus: e in functie de actul sexual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru popm3):

Lol.
Imi pare rau ca trebuie sa te contrazic, eu am scris "dram" pentru ca exact acest cuvant am vrut sa il folosesc.
DRAM, dramuri s. n. 1. Veche unitate de măsură pentru greutate tongue

| popm3 explică (pentru LoveUbutUdontCare):

Ok.ms

| stef112 a răspuns:

La ce naiba mai intrebi. ia-ti un baiat si dai drumu' daca tot esti asa curios.laughing

| ZakkyRock2 a răspuns:

Bagati ceva in cur si vezi cum e laughing

| popm3 explică (pentru ZakkyRock2):

Vorbesti din experienta proprie? nu mersi...