| ValiAlexandru20 a întrebat:

Buna! O intrebare pentru fete,dar ar fi interesant sa raspunda si baietii.

Ce trebuie sa aiba un baiat pentru a avea o relatie? Sunt un baiat normal, student, socializez, imi place sa ma distrez, etc dar nu am gasit niciodata o faa dispusa la o relatie in adevaratul sens al cuvantului.
De la fata pe care o iubesc am primit replica ca nu poate sa aiba o relatie cu mine ca eu o sa o insel. De ce ar crede cineva ca o sa o insel? Si in general de la fete am primit replici de genul " Tu esti doar asa de distractie, nu de ceva serios"

Chiar nu inteleg de ce par asa neserios pentru ca nu fac nimic iesit din comun, sunt un om normal as zice eu

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Poate au văzut ele ceva la tine care te face trișor de fete.

| Robert2526 a răspuns:

Daca atatea fete te considera neserios, probabil chiar esti neserios. Am trecut si eu prin asa ceva acum cativa ani.dar eu chiar eram neserios, vorbeam cu o multime de fete si ma dadeam la toate iar cand imi doream o relatie cu una, aia deja stia ca eu ma dau la 50 laughing) Evident ma refuza.

Daca si tu faci acelasi lucru, asta ar trebui sa fie problema

| ValiAlexandru20 explică (pentru Robert2526):

Nu, chiar nu fac asta. Dar cand ies prin club vin uneori fete la mine, dansam, ne sarutam, se ating de mine foarte provocator dar daca le cer insta sau nr de telefon, nu vor sa imi dea. Jur ca nu inteleg atitudinea asta a lor, mai ales ca ele vin sa vorbeasca cu mine. De ce apoi nu vor nimic de la mine?

| Allhambra a răspuns:

Pot să-ți spun doar ce apreciez eu.
Personalitate, carismă, inteligență, să nu arate chiar rău.
Chiar în ordinea asta.

| ValiAlexandru20 explică (pentru Allhambra):

Da, am mai auzit asta de la fete.Dar chiar asa de lipsit de calitati sa fiu sa nu ma vrea niciuna cu adevarat?

| lickypuss a răspuns:

Probabil ai freza de ananas sau ai folosit reddit candva la vremea ta