| PheoniXD a întrebat:

Intrebare pentru fete. Voua va plac baietii rai sau cei sensibili? De ce?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sa faca o fata cu un baiat sensibil? o fata vrea siguranta in primul rand,aia e baza, sensibilitatea nu e nici o siguranta, vrea un barbat hotarat, violent cu alti, cu simtul umorului, sa fie popular in gasca lui, asa am evoluat astia sensibili erau hrana altor animale, monogamia a dus la sensibilizarea speciei umane

| Freya1 a răspuns:

Baietii destepti, maturi si cu capul pe umeri deci concluzioneaza

| siriusblack98 a răspuns:

Omule,tu nu privesti in jurul tau? In teorie toate vor un baiat sensibil daca le intrebi.In practica ii aleg pe golani, iar cei din prima categorie se aleg cu tag-ul de ''prieten/frate/catelus''

| ClarissaIssuta a răspuns:

Depinde în ce sens.
După părerea mea, unul rău, dar în sensul în care să fie protectiv, să simt că sunt în siguranță cu el, totuși și sensibil, să știe când am nevie de o îmbrățișare sau de sprijin, pe scurt, să-mi fie alături. În plus de asta să fie deștept și amuzant. Mai am eu și alte pretenții, dar sunt personale. Baftă cu fata pe care vrei să o cucerești!