| alexalx1234 a întrebat:

Întrebare pentru fete. Vouă vă plac băieții care fumează?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde mult. Daca e un tip cu care ma vad pe termen lung, as prefera sa nu fumeze, nu numa ca-mi face mie rau fumand langa mine dar ma doare sa stiu ca-si face lui atata rau.
Daca e un tip care-mi place pe moment dar sunt constienta ca nu vom avea ceva de durata, ori nu ma deranjeaza ori cumva imi place ca unii tipi arata extrem de sexy cand fumeaza. Depinde de el. laughing

| Freya1 a răspuns:

Eu fumez deci nu am nimic daca si el face asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa intrebi si ce anume, fumeaza happy

| MissBlackPearls a răspuns:

In cazul asta nu te poti adresa unui public general, depinde de fiecare persoana si de preferintele eiwinking

| spinnerMD a răspuns:

Nu le plac baietii care fumeaza la fete
aici depinde ce fel de fata e
daca ea fumeaza posibil ii plac fumatorii
dar la alea care nu fumeaza nu prea cred sa le pleca eu cate fete am intrebat daca le plac baietii ce fumeaza si toate au raspun negativ adica nu
sper ca te-am ajutat