| blondina_3600 a întrebat:

Buna o intrebare " si vreau sa ma ajutati. sunt indrogostita de un baiat. dar el este cuplat intr-o alta relatie. dar totusi ma priveste. chesti din asteas. ce ziceti sa-l uit sau sa-mi fac sperante :-s! I-a raspundeti-mi >sincer:"! Mersi >D:

4 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

E draci, ce tot spuneti ma?! Baga-te iubito, daca nu le faci tu pe ele te fac ele pe tine! Sunt in aceeasi situatie, crede-ma ca fetele astea sunt vulpitze. Incearca sa comunici cu el, intreaba-l ce gen de fata ii place chestii, si la un momentdat spune-i : eu te plac mult, ma placi sau nu? si pune semnul asta straight face. Succes scumpico, te pup. Fundita pentru mine?batting eyelashes

| Carmen a răspuns:

Nu te baga! are prietenawinking cauta-ti altul singur

| NaS_4744 a răspuns:

Pune-te in locul tipei cu care e cuplat, ti-ar conveni sa se bage alta in relatia ta? Daca tipul chiar vrea ceva de la tine, s-ar putea sa o lase pe actuala pentru tine. dar mai rar se intampla ceva de genul.Si daca ar face faza asta, ar putea face la fel si cu tine pentru alta tipa care va aparea pe viitor...sau nu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic sa ajtepti pana se desparte de ea... daca dureaza prea mt bagate peste ea