| Floryna16 a întrebat:

am o intrebare si raspundeti sincer fara bataie de joc. Sunt cu un baiat de un an si ceva si simt ca are pe alt cineva sa sie adevarat ce simt eu? sad ajutati-ma sad dau fundita

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

AR trebui sa poti o conversatie serioasa cu el si sa ii spui ceea ce simti. poate este o parere gresita..sau poate este adevarat. iti vei da seama din atitudinea pe care o va avea fata de tine, asta daca il cunosti destil de bine.

| Floryna16 explică (pentru AndyLavy):

Nu stiu cum sa il iau ca se enerveza foarte repede sad

5 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

Daca nu poti vorbi deschis cu el, atunci incearca alte metode de a afla ceea ce face, si ceea ce simte el.

| Floryna16 explică (pentru AndyLavy):

Cum? sad

| Floryna16 explică (pentru AndyLavy):

Cum?

| AndyLavy a răspuns (pentru Floryna16):

NU prea stiu. Incearca sa afli pe unde umbla cu cine vbeste, sa fii mult mai atenta la detalii.