| geogi a întrebat:

Buna o prietena m`a rugat sa va intreb asa: are cum sa ramana gravida daca pr`sau a bagat degetele da inainte s-a spalat pe maini si sa sters... exista vreo sansa? el avea sperma pe degete inainte da s-a spalat...

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă s-a spălat și s-a mai și șters, nu!
Pa, pa.

| Neimportant a răspuns:

Nu are cum. Ca să rămână gravidă trebuie să facă sex cu un băiat!batting eyelashes

| Alex0194 a răspuns:

Daca avea si o urma de sperma pe deget care sa ajunga in vagin e posibil dar altfel nu.

| Dennys1521 a răspuns:

Nu este nici o sansa
sa stea linistita!

| cupcake02 a răspuns:

Ma, nu mai faceti, ma, de-astea inainte de primul buletin, ca de-aia nu stiti la ce va expuneti si intrebati ineptii de genul asta. NU, NU ARE CUM.

| Deny1333 a răspuns:

Spune-i prietenei tale să se documenteze înainte să facă aşa ceva, că se vede că nu are habar de ceea ce face. Şi tu la fel, că puteai să-i răspunzi corect dacă erai documentată.
Şi nu, normal că nu poate!

| cherrybomb a răspuns:

Daca avea sperma pe degete si s-a spalat ff bine cu sapun nu poate ramane gravida
dar daca lui i-a ramas in unghie putin poate

| byaaaa a răspuns:

Din cate stiu eu nuwinking

| geogi explică:

Avea sperma pe degete si s-a spalat...

| anonymus07 a răspuns:

laughing din degete nu curge sperma asa ca zii sa nu-si fac grijiwinking, ramai gravida in momentul in care tipul ejaculeaza in vaginwinking

| hummer24 a răspuns:

Mai bine i baga limba decat degetele laughing

| Ghostemane a răspuns:

Nu are cum deoarece, Nu prin degete poate ramane gravida ci doar daca ii baga penisul in vagin si ejacula.

| Sakura14 a răspuns:

Wtf...nu are cumwinking...sa stea linhappy

| HohiHi a răspuns:

Ba esti nebun :o cum sa ramana ma in *** straight face gravida cu degetika straight face acum serios...

| HohiHi a răspuns:

NU ramane gravida... e degetika laughing si eu i-am facut pretenei melewinking si nu a ramas gravida