| Andrei093 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea,am ejaculat, apoi m.am dus sa ma spal. m.am spalat si pe maini de vreo 2 ori cu apa si sapun. apoi am bagat degetele in vagin sa o mai excit putin.e vreo posibilitate sa ramana insarcinata? Sa mai fii ramas pe degete ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care ai procedat precum ai descris in intrebare se poate afirma fara nicio ezitare ca in astfel de conditii formarea unei sarcini devine imposibila. Intotdeauna sa aveti in minte, ca orice activitate sexuala de-a voastra sa fie facuta cu maxima responsabilitate. Distractie placuta si multa sanatate.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca este asa cum zici tu, sansele de a ramane gravida sunt minime.

| aCek1ng a răspuns:

Depinde cat de bine te-ai spalat.
Eu cred ca sunt sanse destul de mici.

| Kira5854 a răspuns:

Putin probabil, daca ai procedat cum ai descris mai sus, dar daca nu e asa, e posibil.