| ElEmennt622 a întrebat:

Dupa ce am facut sex, m-am sters cu un șervețel, apoi m-am spalat pe maini si iar m-am sters cu șervețelul ala (din neatenție). După 4 ore am atins o la vagin (am bagat degetul). Exista sansa sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Într-un univers paralel, da. Nici dacă îți băga sperma direct în vagin numai avea efect după 4 ore, deoarece spermatozoizi trăiesc maxim o oră în condiții vitrege ca cele prezentate de tine.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Alicezzz a răspuns:

laughing nu

| DorelExpertu a răspuns:

Nu, nu exista posibilitatea sa fii ramas insarcinata cu servetelul.

| TheNinja a răspuns:

Nu!