| iuliana12345678910 a întrebat:

O sa trec direct la subiect pentru ca nu imi place sa ma lalai. Mie imi place de un baiat care e in clasa cu mine, prietena mea crede ca ma place doar pentru ca: a facut jumi-juma cu mine niste cupoate de reducere de la Mc, a venit si mi-a dat niste jeleuri cu toate ca eu nu i-am cerut(oricun chestia cu mancarea. Nu stiu ce sa ziclaughing mie mi se pare normala, noi mereu luam mancarea unul de la altul) dar de data asta eu nu ii cerusem, a venit la mine la banca intr-o pauza si a vazut ca stau pe fb si mi-a zis ceva in genu: de cee esti pe facebook? Zambind/razand. Apoi s-a asezat langa mine si mi-a cerut voie sa ia telefonul meu(eu i l-am dat.) iar el mi-a aratat cum sa fac sa mearga mai repede dupa care s-a uitat sa vada daca ii apreciez pagina de facebook. De obicei se mai uita si spre mine. Acum cateva zile eram la scoala, cu castile in urechi si ma jucam un joc pe telefon la catedra iar el era in ultima banca cu inca un baiet din clasa. Imediat ce am pierdut jocul m-am uitat spre ei, iar ei se uitau la mine si zambeau.
Eu mi-am scos castile si i-am intrebat ce e? Iar ei au spus nimic zambind. Iar dupa aceea nici nu am mai insistat pe subiect pentru ca nu ii place sa trag de oameni. laughing ca sa zic asa.
Am mai multe intamplari cu el.
Dar din cele spuse mai sus. Voi ce ati crede?puppy dog eyes
A si multumesc pentru ajutor.:*

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Probabil te place! Daca ii vei spune vei afla!winking
Ial in particular, sa fiti doar voi 2.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Te place si gata, lasa-l sa faca el mutarile

| Cristiann25 a răspuns:

"nu imi place sa ma lalai." pai tocmai asta ai facut! Daca il placi, spune-i! De unde sa stim noi ca te place doar pentru simplul fapt ca ti-a dat 2 jeleuri? Doamne fereste-ma ce imaginatie aveti copii!

| TwiSt1997 a răspuns:

Cand sunteti doar voi doi intreaba-l:iti place de mine? Daca zice da zii si tu ce simti...destul de simplu, nu?big grin