| ㋡▒▒☠ →Renatzelu← ☠▒▒㋡ a întrebat:

Hi! imi place tare tare mult de un baiat de la mine din clasa si nu stiu daca si el ma place cu toate ca l-am "prins" de multe ori uitandu-se lung la mine, atent la fiecare miscare pe care o fac cand ies la tabla sau merg pana la catedra si ama vuta multe priviri ochii in ochii de cateva secunde, Eu cu el am fost impreuna dar ne-am despartit. Sa va povestesc ceva ce s-a intamplat acum cateva zile:In ora in care aveam cu diriga aceasta ma scoate pe mine cu inca o fata(cu care ma cert mai mereu) afar pe hol. Dupa ce am discutat cu dirga cand am intrat in clasa unde privirea mea s-a oprit in ochii lui iar el mi-a zambit(nu l-am mai vazut zambind aa de cand eram impreuna) si pana ce am ajuns in banca n-am uitat intr-una unu in ochiii altuia. voi ce spuneti? ma place?

Răspuns Câştigător
| danycosty a răspuns:

Da, cu siguranta. E mai timid sau se tot intreaba daca si tu il mai placi.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat