| Claudita_1702 a întrebat:

ofer funda.
Am o mare problema. am fost despartit de iubitul meu vreo 2-3 luni, el a fost cu alta cateva saptamani.Sa despartit de ea, iar dupa cateva zile sa impacat cu mine. El se poarta foarte ok, spune ca ma iubeste, se poarta chiar mai ok ca inainte! Mi-a spus ca vrea o relatie serioasa, ca tine la mine, ca nimic nu o sa ne desparta. In weekend iese cu prieteni/colegi si este f posibil sa vina si aia cu care a fost. Mi-e foarte frica! Nu pot merge cu el, numai pot de frica ca mi-l ia iar. El mi-a spus ca nu-l intereseaza, ca n-are ce sa-i faca, dar mie mie foarte frica!
Cum ma calmez? Sau ce sa fac? Va rog sad.

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Ce sare lumea dupa funda happy. Lol!
1. Fata nu poate merge cu el, cu altu poate?
2. Te inteleg.

Ai incredere in el, daca te va insela sau ceva, faptul ca tu te simti asa nu o sa-l faca sa nu o mai faca. Asa ca stai cuminte. Sa impacat cu tine, deci tine la tine. Te inteleg oricum, si eu ma simt asa cateodata. Dar stau cuminte si am incredere in el. happy

5 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

1. Stai linistita ca nu va sta cu aia, gandeste-te ca sunt multi oameni acolo, nu e ca si cum ar iesi doar cu aia.
2. Nu inteleg cat de prost trebuie sa fi sau ce se intampla in creierul acelor oameni care pun la sfarsitul raspunsurilor " Funda? " Prostia voastra este fara limite.

| Elena_8633 a răspuns:

Daca vine vba de funda.
Incearca sa iti faci 1 prieten. nu iubit ''prieten'' sau o prietena cu care sa iesiti la pitzza, suc.
Si uiti! Dai funda?

| Elena_8633 a răspuns:

Ii zici o ea o eu. Fundita?

| LovelyBitch a răspuns:

Daca el chiar te iubeste, nu te va insela sau se va uita la aia. daca da, spune-i ca ai avut incredere in el si daca va despartiti, atunci el nu te merita... el trebuie sa iti fie fidel chiar daca s intalneste cu un fotomodel care il cere ca prieten... funda?

| Claudita_1702 explică:

Multumesc, mai astept sfaturi oricum. @ELENA, cred ca deja a ales din moment ce e cu mine, ma cauta pe mine, ma suna, vb non stop si chesti. E doar frica si gelozia mea probabil.