| Lipicii a întrebat:

Pai. am o mica/mare problema.depinde de voi.:-s.
Totul a inceput cand eu cu prietenii mei am inceput sa nu mai stam pe la noi prin cartier si sa ne distram altundeva.La noi in oras este un parc mai mare. care are rampe. Si acolo vin toti copii cu rolele. cand am mers ne.am intalnit cu niste baietii si ne.am imprietenit cat de cat cu ei( nu prieteni foarte buni). Atunci am vazut un baiat care era prieten cu aceia. si a inceput sa imi placa de el.In prima seara cand am stat cu ei se uita mai insistent la mine. si ma baga in seama.In a doua seara nu s. a mai intamplat nimicstraight face. In sensul ca nu ma bagat in seama.Nu stiu ce sa mai cred.Hellp.happy. Fundaa cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| cohyChocolate a răspuns:

A vazut ca si tu te uitai insistent la el si a decis sa nu ati acorde important ca sa para ca nu te place! nu fa tu primul pas asteapta tu sa faca el primul pas!

4 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Te tine la rece.Sau nu e decis.Nu dispera.Compota-te la fel.Esti tanara, nu se meita sa sa-ti faci sange rau din nimicul asta.Mergi inainte.

| Michell_7762 a răspuns:

Din lipsa de ocupatie vi se nazar tot felul de chestii. Voua teme pentru vacanta nu v-a dat nimeni? Pune-ti fratilo mana pe carte si mai lasati vedeniile,ca in teze si examene sunteti varza. Daca ar exista o meterie la bac. pe temele:SEX,moda,masini,filme porno, telefoane, etc.ati lua examenul cu brio.Ma sunte-ti bata, habar nu aveti de carte, dar in schimb stiti f.multe despre sex si aveti o imaginatie foarte bogata in tot si nimic.

| FumezClipe a răspuns:

Flirtra doar. laughing

| zapacitu33 a răspuns:

Sunt 2 tipuri de reactii in principal aici:
1. iei ca fata atitudine si te duci pur si simplu la el si ii spui ceva legat de faptul ca te-a privit insistent, eu stiu... Am ceva in par? sau, Ma cunosti de undeva? orice cat sa initiezi tu contact
2. Ii oferi un zambet si atat, un zambet pe care sa il simta ca ii este destinat. Apoi discuti cu alti baieti. Restul va depinde de el