| redchet a întrebat:

Sa trec de introducere, am 16 ani, n-am facut sex de aprox. 8-10 luni, dar chestia e ca si penisu meu sa dezvoltat mult in acest timp(atunci era de 17-18), a ajuns destul de mare. 24 Cm. Si pe la scoala mai aud fetele ca nu ar face sex cu o persoana cu penisul ata de mare, desii multe nu mai sunt virgine, sper sa nu intamplin probleme in actul sexual. Sa nu dau de fete mai inchse la minte sa le fie frica sau ceva. Vreau sa-mi zica o fata daca ii este teama, sau sentiment de neliniste in privire cu aest lucru.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e vorba de inchise la minte, trebuie sa intelegi ca un penis atat de mare provoaca dureri si, intr-adevar, multe femei nu ar accepta. Din pacate, nu prea exista nici solutii medicale pentru problema ta. Tu trebuie sa constientizezi ca ai o problema si ca trebuie sa compensezi cu multa tehnica, atentie, tandrete. Ca nici o fata n-o sa te mai accepte daca are dureri. Ca sa nu aiba dureri, trebuie sa ai grija sa fie foarte dornica si excitata, foarte lubrefiata (iti recomand sa folosesti mereu lubrefiant), tu sa fii foarte bland si in nici un caz sa nu recurgi vreodata la penetrare completa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

E clar... pân' la 20 de ani se face de un metru şi ai să-l înlocuieşti tu pe negrul ăla imens din actuala generaţie de actori de filme xxx laughing.
Mi-e greu să răspund serios dar, să ştii că dimensiunile mari ale penisului sunt, într-adevăr, un handicap şi nici într-un caz o binecuvântare.
Dacă e adevărat ce spui (aspect de care mă îndoiesc rău) fă cumva şi ia o prostituată să te înveţe cum să te comporţi în pat că nu e de joacă... chiar poţi răni pe cineva!

| Floreenofficial a răspuns:

Toata lumea isi doreste cat mai mult iar tu te plangi, te plangi, te plangi! rusine!

identitate
| identitate a răspuns:

Salut Fat-Frumos! Ma bucur ca te-am intalnit! Tu esti, nu?! Numai tu poti fi, altfel nu "ai creste" intr-o luna cat altii in 3 ani!
Dar totusi stiam ca Fat-Frumos e personaj de basme, nu ca scrie basme pe "TPU"!tongue
Tu esti sigur ca stii ce e ala "cm"?! Poate confunzi "cm" cu "mm"!laughing
Avand in vedere ca azi ti-ai facut noul cont, e clar ca te plictisesti rau de tot.
Totusi... pune mana pe ruleta si masoara frecvent! Poate a mai crescut deja 1 cm si nu stii...winkingTe rog frumos sa masori si sa ne tii la curent cu evolutia din ora in ora!

| Parintele a răspuns:

Adica in 8... 10 luni al tau voinic crescu cu 6 cm?! stai linistit, nu e frumos sa minti.

| Yang a răspuns:

Trec peste faptul ca te cam lauzi ma bucur ca esti modest si stai linistit fetele mint de rup in privinta asta daca ai 10 cm si te iubesc o sa ti zica ca te plac asa cum esti daca ai 24 cm o sa iti zica acelasi lucru.Nu o sa ai probleme si nu mai asculta ce se spune la varsta aia sa gandesti e optional have fun!

| Swabia a răspuns:

Am o intrebare pentru tine: pana la ce varsta se dezvolta organul?
Daca la 16 ani ai 24 cm, iti dai seama la 20 de ani ai fii numa`bun pentru filmele xxx, glumeam, desi si aceasta e o meserie.hee hee
Teama, nu cred ca e vorba de teama, atat doar ca te vei incadra in "mare si puturos" laughing Oricum atat penisul cat si vaginul sunt organe ce isi maresc dimensiunile datorita dorintei sexuale, prin urmare te poti pregati sufleteste sa vezi ceva si mai mare decat vezi zilnic.hee hee, asta daca arunci o privire.
Te poti simtii fericit, esti unul dintre acei baieti care nu trebuie sa fie stresati de marime.
Si acum raspunzand serios la intrebarea ta, nu trebuie sa-ti faci griji, corpurile noastre sunt concepute pentru a fi complementare! Sunt concepute in asa fel incat se adapteaza unul la celalalt!

| matt25 a răspuns:

Nu pot sa zic decat rolling on the floor. Scuze, dar este cel putin... ciudat ce ne spui tu.

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Da add la madu_tzuca
vreau sa vb ceva cu tinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E belea asta cu "da ad la..." laughing)

cat? 24? ma simt mic blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnule Cyborg, acum realizez cu adevarat, cat de "neinsemnat" sunt... big grin

| sidoiodoi a răspuns:

In viziunea femei penisurile se clasifica.In ordine descrescatoare mica, foarte mica, cei-aia.In ordine crescatoare mare, foarte mare, normala.