| pipluup a întrebat:

Pana acum eu nu am avut parte de un prim sarut.De curand mi-am apus aparat dentar mobil iar prin iarna va trebui sa mi-l schimb cu un aparat dentar fix, credeti ca voi mai avea sanse sa capat un sarut (french)?

Răspuns Câştigător
| 5123fsda a răspuns:

Ce conteaza ca ai aparat dentar sau nu? Asta-i o chesie de perspectiva, pentru acel care te iubeste nu ar trebui sa fie ceva ce sa impietice sa va sarutatilaughing

7 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Da, dar sanse mici...happy

| Azµre a răspuns:

Ai 13 ani serios dă-l dracu de sărut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am aparat dentar ..verisoara mea are, il poarta de 3 ani..si a scapat doar de partea de sus...eu nu cred ca este vreo problema..si sigur vei mai avea parte de sarut. sper ca te-am ajutat. pupici

| Bangarang a răspuns:

Nu Doamne? Ce-i cu tine, vrei sa-i ramana limba in aparatu' tau dentar?

| Marin_IuLy_1994 a răspuns:

Da til dau ew