| Dayana98 a întrebat:

Buna,pe 11 martie trebuia sa-mi vina menstruatia, dar in locul ei pe 12 si 13 martie am avut ceva scurgeri maronii slab cantitative, de atunci si pana in acest moment(22 martie) am incontinuu dureri de sani,dureri de spate, si observ ca in lichidul alb pe care il elimin uneori apar tesuturi mici de sange, apoi dispar, peste cateva zile iar observ aceste tesuturi si durerile nu mai inceteaza.Am senzatia ca menstruatia vrea sa vina, dar ceva o impiedicasad.Va rog sa ma ajutatisad

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este suficienta efectuarea unei simple consultatii ginecologice pentru a ti se rezolva toate aceste necazuri. Exista medicamente pe baza de hormoni care pornesc menstruatia dar nu pot fi prescrise decat de un medic ginecolog pe baza unor analize hormonale. Multa sanatate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Consulta ginecologul.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la un medic ginecolog si vezi care sunt cauzele acelor dureri de care vorbesti.

| ToKen a răspuns:

"Slab cantitative" suna a meteo. day dreaming